Quarto Fofo No Flamengo

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Quarto Fofo No Flamengo Rio de Janeiro hotel biedt een bagage-opslag aan en ligt in de wijk de Flamengo wijk van Rio de Janeiro, op 14 minuten lopen van het Flamengo Park en binnen 4 km afstand van culturele bezienswaardigheden, zoals het Museu do Amanhã. Een Wi-Fi is toegankelijk in de hele accommodatie en er wordt ook een een privéparkeerplaats ter plekke voorzien.

Bij Lanches Bel Rio kunt u Zuid-Amerikaanse gerechten proeven, bovendien is het vrij dicht bij Quarto Fofo No Flamengo Rio de Janeiro.

Het pension is genesteld binnen 350 meter afstand van de Belmonte en binnen 3 km afstand van winkelgelegenheden zoals het Praça da Apoteose plein. Gelegen op 5 minuten wandelafstand van het metrostation Flamengo, Quarto Fofo No Flamengo is op 6 km van het Fort Copacabana. De Escadaria Selarón bevindt zich op 2 km van het hotel. Dit pand in Rio de Janeiro ligt op 4 km van het treinstation Estação D Pedro II Central en op 10 minuten rijden van de luchthaven Santos Dumont.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Quarto Fofo No Flamengo Rio de Janeiro
Suite Bem Localizada No Flamengo
Mobiele prijsaanbieding

Suite Bem Localizada No Flamengo

0 m van de accommodatie
Quarto Com Ar Ao Lado Do Metro Flamengo
Mobiele prijsaanbieding

Quarto Com Ar Ao Lado Do Metro Flamengo

222 m van de accommodatie
Quarto Suite No Flamengo
Mobiele prijsaanbieding

Quarto Suite No Flamengo

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
331 m van de accommodatie
USD 70 USD 63
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    5 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    4,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 14:00
    Veelgestelde vragen
    • Ligt Quarto Fofo No Flamengo Hotel dicht bij de luchthaven?
      Quarto Fofo No Flamengo Hotel ligt binnen 5 km van de luchthaven Santos Dumont en kan worden bereikt met 10-minuten rijden.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Quarto Fofo No Flamengo Hotel gesproken?
      Het personeel van Quarto Fofo No Flamengo Hotel kan u helpen in Engels, Portugees en Spaans.
    • Kunnen we onze bagage bij Quarto Fofo No Flamengo Hotel opbergen?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een tassenopslag van Quarto Fofo No Flamengo Hotel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    5 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    4,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Quarto Fofo No Flamengo Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten